Doporučení specialistů v oboru 

Proč nezjistit, co vaši kolegové říkají o přípravku XELJANZ? Podívejte se na jejich reakce na hlavní klinická hodnocení, dopad přípravku XELJANZ na jejich pacienty a klinickou praxi, včetně pacientů neodpovídajících dostatečně na metotrexát, a také na to, co podle nich patří mezi největší nenaplněné potřeby v léčbě RA.

Poslechněte si odborníky. Přidejte se k hlavním zkoušejícím klinických hodnocení ORAL Standard, ORAL Solo fáze 3 a ORAL Strategy a ponořte se do výsledků týkajících se účinnosti a bezpečnosti

 

1. Efficacy and safety of tofacitinib XR: Results from ORAL Shift

prof. Janet Pope, University of Western Ontario, Kanada


GCMA: PP-XEL-CZE-0110

 

2. Impact of MTX withdrawal on the SF-36

prof. Vibeke Strand, Stanford University Palo Alto, Kalifornia, USA

GCMA: PP-XEL-CZE-0111

 


 

XELJANZ krátká videa
 

Poslechněte si odborníky. Přidejte se k hlavním zkoušejícím klinických hodnocení ORAL Standard, ORAL Solo fáze 3 a ORAL Strategy a ponořte se do výsledků týkajících se účinnosti a bezpečnosti.

 

XELJANZ kulatý stůl
 

Proč se nepodívat na živé a poutavé diskuze špičkových revmatologů o jejich zkušenostech s přípravkem XELJANZ v běžné klinické praxi, o výsledcích, které pozorují, a způsobech, jak pacienty sledují, a také o tom, které pacienty považují za ideální kandidáty pro léčbu přípravkem XELJANZ.


 
 
Produkty > Xeljanz

Diagnózy > Revmatická onemocnění > Revmatoidní artritida

Podpora a služby > Podpora pro revmatická onemocnění

 

XELJANZ - nyní schválen pro RA i PsA
1. Xeljanz SPC a PIL na www.pfizer.cz
Revmatoidní artritida (RA)
XELJANZ je v kombinaci s MTX indikován k léčbě středně závažné až závažné aktivní RA u dospělých pacientů, u kterých se vyskytla nedostatečná odpověď nebo nesnášenlivost na jeden nebo více DMARD.
XELJANZ lze podávat jako monoterapii v případě nesnášenlivosti MTX nebo pokud je léčba pomocí MTX nevhodná.
Psoriatická artritida (PsA)
XELJANZ je v kombinaci s MTX indikován k léčbě aktivní PsA u dospělých pacientů, kteří neměli dostatečnou odpověď na předchozí léčbu DMARD nebo ji netolerovali. 
Ulcerózní kolitida (UC)
XELJANZ je indikovaný k léčbě dospělých pacientů se středně těžkou až těžkou aktivní ulcerózní kolitidou, kteří neměli dostatečnou odpověď na konvenční léčbu nebo biologickou látku, u kterých došlo ke ztrátě odpovědi nebo kteří tuto léčbu nebo látku netolerovali.